Kvaliteta ripovanja

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Normalna Kvaliteta ripovanja

Počalji od Bonus taj Čet 14 Nov 2013 - 21:47

Poštovanje svima, izbor muzike je odličan. Pošto već duže vremena na svom kompu imam uglavnom muziku u flac formatu koji je puno kvalitetniji za slušanje, pogotovo za ljude koji uživaju u muzici, molim Vas za što više muzike u kvalitetnijem formatu. Pozdrav.

Bonus

Status :

Broj poruka : 4
Datum upisa : 21.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Normalna Re: Kvaliteta ripovanja

Počalji od mturajl1 taj Čet 14 Nov 2013 - 22:43

cyclops cyclops cyclops 

mturajl1
Super član
Super član

Status :

Broj poruka : 531
Godina : 47
Datum upisa : 15.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od DJSpirina taj Čet 14 Nov 2013 - 22:49

A da ti nesto od te silne muzike podijelis s nama?

DJSpirina
V.I.P.
V.I.P.

Status :

Broj poruka : 200
Godina : 30
Datum upisa : 31.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od yo-wan taj Čet 14 Nov 2013 - 22:53

Uredništvo foruma je donelo odluku da, isključivo za Tvoje potrebe, uplaod-uje isključivo Flac ili Wave formate. Takodje, velika polemika je nastala oko onoga što je u mp3 formatu, s toga, zamoljeni su Riperi na PP da Re-Ripuju dosadašnji materijal ISKLJUČIVO u traženom formatu. Kao što vidiš, urednistvo foruma se trudi da svima izadje u susret.

Ja bih ovu Tvoju poruku nazvao krajnjom arogancijom i licemerjem! Vidiš i sam od kada si član, vidiš i sam broj Tvojih poruka, vidiš i sam Tvoju reputaciju. E, od sada nije ni NULA, imaš od mene minusić.

yo-wan
Admin
Admin

Status :

Broj poruka : 539
Godina : 55
Datum upisa : 19.02.2008

http://jug-je-juznije.nice-forum.net/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sveto taj Čet 14 Nov 2013 - 22:55

@Bonus ::Poštovanje svima, izbor muzike je odličan. Pošto već duže vremena na svom kompu imam uglavnom muziku u flac formatu koji je puno kvalitetniji za slušanje, pogotovo za ljude koji uživaju u muzici, molim Vas za što više muzike u kvalitetnijem formatu. Pozdrav.
Dobro pridošao da se oglasiš po prvi put na forumu posle skoro " 4 godine " ,

Svaka čast !!!

Ako se u međuvremenu reaktiviraš na samom forumu,možda bude i više samih flac "kvalitetnijih" ripova .

Ali zato mnogo više nas mora biti aktivno i uzeti učešće na samom forumu,ako ne onda ništa ni od ripova ,a ni od samog foruma.

" ROKNOSTALGIJA FOREVER "

Sveto
Admin
Admin

Status :

Broj poruka : 12761
Godina : 50
Datum upisa : 19.08.2008

http://roknostalgija.8forum.net/forum

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od vucko76 taj Čet 14 Nov 2013 - 23:22

@Bonus ::Poštovanje svima, izbor muzike je odličan. Pošto već duže vremena na svom kompu imam uglavnom muziku u flac formatu koji je puno kvalitetniji za slušanje, pogotovo za ljude koji uživaju u muzici, molim Vas za što više muzike u kvalitetnijem formatu. Pozdrav.
ovakva arogancija bas zasluzuje i minus od mene

vucko76
V.I.P.
V.I.P.

Status :

Broj poruka : 282
Datum upisa : 18.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bonus taj Pet 15 Nov 2013 - 9:05

Mislio sam nešto odgovoriti na ironične komentare, ali sam odustao. Osim, moglo je to i duhovitije...

Bonus

Status :

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bonus taj Pet 15 Nov 2013 - 9:06

A podijelit ću ovaj link, mislim da je to dovoljno - http://e-rock.studio-seo.org/archive/index.php/f-28.html

Bonus

Status :

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pparadiso™ taj Pet 15 Nov 2013 - 10:25

Moglo je to coveku da se kaze na jedan mnogo bolji i ljuckiji nacin. Kao da svi moraji znati kako se ripuje, kako se postavlja i da se to uostalom mora. Pjedinci kao da jedva cekaju da pokazzu upravo svoje licemerstvo, bahatost i toboze savest foruma.

pparadiso™
V.I.P.
V.I.P.

Status :

Broj poruka : 601
Godina : 58
Datum upisa : 29.11.2008

http://exyumuzika-pparadiso.blogspot.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sveto taj Pet 15 Nov 2013 - 10:59

Nisi ti dobro razumio pparadiso.

To je očito.
Pročitaj prvu poruku od gospodina Bonusa.
Traži muziku u flac formatu,ali je traži onog momenta kad je dobio poruku od mene da je neaktivan na forumu.tj da nije napisao niti jednu poruku od kako se učlanio ovdje od 2010. godine.

Osnovna dužnost i obaveza svakog člana je da se prvo predstavi ovdje i ostavi svoju prvu poruku,a tek onda zatraži ono što ga interesuje.
Niko od njega nije tražio da on mora da ripuje,ili da zna da postavlja muziku na forum.Samo su mu ljudi odgovorili na njegovu prvu poruku i tekst koji se sročio umjesto da to uradi u dobrodošlici.

Mogao sam ladno da ga banujem istog momenta prije nego sam mu uputio poziv da se aktivira,jer je proveo i previše vremena na forumu,a nije se udostojio da ostavi svoj prvi komentar o samom forumu.

Ako moram svima vama da objašnjavam kakva su pravila ovog foruma,i kakve su dužnosti i obaveze članova ovog foruma, onda ću lijepo da kliknem na dugme i ugasim ga za sva vremena.

Jel grijeh ostaviti svoj prvi komentar ovdje,a imaš sve dostupno,free linkovi,bez ikakve naknade i zahvaljivanja ?

Nije li licemerstvo odmah sa prve tražiti linkove uu flacu ?

Znaš za ruski sajt sa flacovima,pa skidaj kod njih u čemu je problem.Uglavnom sve što se nađe kod Rusa,na forumima i sajtovima je sa naših prostora,samo prepakovano i podignuto,jer imaju strašno velike brzine i protok signala,pa mogu to da rade munjevito.

Toliko od mene,pa zvučalo kao licemerstvo sa moje strane ili ne,ali za mene je ovo samo nepoštovanje foruma i članova koji na njemu rade,i ništa drugo.

Sveto
Admin
Admin

Status :

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bonus taj Pet 15 Nov 2013 - 11:19

Dobro, slažem se da me isključiš i gotova stvar. Hvala lijepa. Što ćemo se međusobno zamarati, pa,pa.

Bonus

Status :

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pparadiso™ taj Pet 15 Nov 2013 - 11:26

@Sveto ::Nisi ti dobro razumio pparadiso.
Moj komentar se ni slucajno nije odnosio na tvoj odgovor...
Ali stvarno pojedinci ponekad' preteruju u svom glumljenju savesti foruma i prikazivenje sebe onim sto nije ni blizu istine.
Na forumu takvi imaju vise komentara nego korisnih postova pa se tome ne pridaje puno vaznosti. Sveznalice, neciji advokati, psiholozi u najavi...sta li? Oni su kao aktivni. Ali dobro, po obicaju svako ko se protivi vecini nije u pravu. Imam utisak da neko ovde moze reci i uraditi sta mu volja, dok za neke druge to ne vazi. No da sada ne sirimo temu. Dovoljno je i ovo. Ko razume - shvatice!

pparadiso™
V.I.P.
V.I.P.

Status :

Broj poruka : 601
Godina : 58
Datum upisa : 29.11.2008

http://exyumuzika-pparadiso.blogspot.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lajso taj Pet 15 Nov 2013 - 16:00

tako je...pparadiso...pozdrav!

lajso
Super član
Super član

Status :

Broj poruka : 2043
Datum upisa : 23.12.2007

http://www.lajsosound.blogspot.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od vucko76 taj Pet 15 Nov 2013 - 23:31

glupost

vucko76
V.I.P.
V.I.P.

Status :

Broj poruka : 282
Datum upisa : 18.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zlatcom taj Sub 16 Nov 2013 - 11:41

Bez uvrede za one koji drukcije misle ali slazem se sa pparadiso-om!

zlatcom

Status :

Broj poruka : 68
Datum upisa : 18.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od yo-wan taj Sub 16 Nov 2013 - 22:17

pparadiso™ ::
@Sveto ::Nisi ti dobro razumio pparadiso.
Moj komentar se ni slucajno nije odnosio na tvoj odgovor...
Ali stvarno pojedinci ponekad' preteruju u svom glumljenju savesti foruma i prikazivenje sebe onim sto nije ni blizu istine.
Na forumu takvi imaju vise komentara nego korisnih postova pa se tome ne pridaje puno vaznosti. Sveznalice, neciji advokati, psiholozi u najavi...sta li? Oni su kao aktivni. Ali dobro, po obicaju svako ko se protivi vecini nije u pravu. Imam utisak da neko ovde moze reci  i uraditi sta mu volja, dok za neke druge to ne vazi. No da sada ne sirimo temu. Dovoljno je i ovo. Ko razume - shvatice!
Dobro, de! Prepoznao sam se, jel da? Ne treba mnogo visprenosti da bih razumeo tvoju poruku. Eto, meni pripadaju svi gornji epiteti, neka znaju ostali forumaši.
pparadiso™ ::Oni su kao aktivni.
Na Roknostalgiju sam došao kao riper i uploader, a zbog poznavanja rada na ovom softveru, (kao i volje da dam doprinos radu foruma) promovisan sam u Moda. Nadam se tvojoj ličnoj satisfakciji.
@zlatcom ::Bez uvrede za one koji drukcije misle ali slazem se sa pparadiso-om!
Vidim, imaš svog vazala.

A ne treba mnogo mudrosti da se ukapira ko "lupa" minuse vučku, lajsu, sveti, meni...

yo-wan
Admin
Admin

Status :

Broj poruka : 539
Godina : 55
Datum upisa : 19.02.2008

http://jug-je-juznije.nice-forum.net/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zlatcom taj Ned 17 Nov 2013 - 13:22

Izgleda da na ovom forumu citiram J.B.Stulica: tko ne misli ovako taj klevece i laze.

zlatcom

Status :

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sveto taj Ned 17 Nov 2013 - 14:28

Na ovom forumu može da kaže svako šta želi i hoće (pojedinci se čak i previše pros... vaju).
Za razliku od drugih blogova i foruma,gdje ne smiješ bilo šta da kažeš ili napišeš (blogova pogotovo),jer admin bloga odmah briše sve što se njemu ne sviđa,ovdje je svima sve dozvoljeno.

Neki nisu zaslužili da imaju bilo šta dostupno na skidanje,a imaju sve dozvoljeno,dok da bi ih neko zamolio da slučajno nešto obnove ili postave je isto ko kad im neko čupa zube iz glave.

Prema tome zadovoljite se ovim što imate ne treba da budete drveni advokati ni bonusu ni bilo kom drugom na forumu.
Pravila foruma postoje,ko ih se ne pridržava ,dobije ono što mu sleduje.

Ovo nije treniranje strogoće ,već pravilo koje postoji na bilo kojoj drugoj stranici na net-u.

Kome se ne sviđa doviđenja.Ovaj forum ne pati od brojki i cifara.

Ako ne može imati 200 stalnih i druželjubivih članova foruma,može 100,može 50 ,a može i 10.

Ne može li da ima ni to ,onda katanac i kraj priče.

Mnogo truda je uloženo da bi ovaj forum funkcionisao i bio na ovom nivou na kom je sad.

Pored svih svojih nedostataka u admin panel  i forumskom podešavanju mogu ladno reći da je u samom vrhu po kvalitetu domaće muzike na netu.

Zato 99 % članova i dolazi ovdje (da se ne lažemo).

Prema tome i bonus i zlatkom i svi slični koji hoće ili pokušaju da ruše nešto urađeno ovdje neće to uspjeti da urade.

Imate svoju kuću ,pa u njoj uređujte stanje,a ovdje ima ko da uređuje .

Kome se ne sviđa ovaj forum,nek ga zaobiđe,slobodno .

Sveto
Admin
Admin

Status :

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zlatcom taj Ned 17 Nov 2013 - 19:20

Ja se stvarno ispricavam ako sam nekoga uvrijedio ali ja sam stekao takav dojam. I nije mi ni na kraj pameti da kao sto kazes nesto rusim ovdje na forumu, boze mili pa samo raspravljamo. I slazem se sa tobom da je ovaj forum sam vrh domace glazbe. I zao mi je sto ne mogu da prinesem nesto vise ovom forumu jer od glazbe sto imam sve se vec nalazi na forumu. Tako da samo ponekad uletim u neku anketu izbora. Eto toliko od mene i povlacim se sa ove teme i necu vise nista pisati i odgovarati na ovu temu.

zlatcom

Status :

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od veca taj Pon 18 Nov 2013 - 0:23

Prije 4-5 godina kad sam ja počela sa skidanjem glazbe sa neta uopće nije bilo ripanja u 320 kbps nego 128 maksimalno u 192,
za flac nisam ni čula tada i svi bili zadovoljni!? bounce 

Nisam dugo na ovom forumu kao vi i premišljala sam se da li da komentiram ovu temu i da li imam pravo na to,
ovdje sam samo počasni moderator jer nemam baš puno vremena da pošteno odradim posao jer sam moderator i na yuforumu a tamo je režim puno drugaćiji...
Prvo niti jedan član ne smije staviti bilo kakav komentar ispod posta u muzičkim forumima za to postoji potražnja i odmah takav post ide u smeće kao spam, ukoliko ponovi to više puta bude opomenut a kasnije baniran. Postovi sa mrtvim linkovima također idu odmah u smeće čim se stavi nova tema da ne zbunjuju ljude i još se forum naplaćuje za download zbog čega mi je žao jer smo ostali bez puno kvalitetnih ljudi koji su kod nas postavljali velike materijale. Kompjuter 

Kad sam tek počela malo raditi na Roknostalgiji rekla sam Sveti da sam ja ovdje moderator ne bih dizala glave od posla dok ne očistim sve te silne spamove i kojekakve zahvale ispod gotovo svakog posta( sad je to yo-wan poprilično očistio svaka mu čast kao i Sveti) stvarno su veliki napori bili u vrlo kratkom roku obnoviti toliko tema i ovo je sigurno jedinstveni forum jedini sa velikom kolekcijom vinila što je pravo bogatstvo.
Društvo moje uživajte dok možete u davanju i skidanju materijala jer tko zna dokle ćemo i to moći, dok nam jednog dana ne kažu gasite sve...nema više
Sve vas lijepo pozdravljam i živjeli Very Happy drinking 

veca
Super član
Super član

Status :

Broj poruka : 1290
Datum upisa : 18.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 16:38

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole