Yu rock website arhiva

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Normalna Yu rock website arhiva

Počalji od istrijan taj Sre 6 Feb 2013 - 18:59

Pozdrav svima i odmah na početku se izvinjavam ako sam slučajno fulao forum za ovu temu, ali stvarno nisam imao pojma gdje da ju smjestim...
Večeras sam se sjetio jednog (meni jako smješnog) članka kojeg sam pročitao u internet arhivi Džuboksa tipa "Parni Valjak ide u metal vode" ili tak nešto slično, i krenuo sam da pronađem taj članak, međutim - arhive nigdje! Popboks je očito izbrisao cijelu arhivu džuboksa te ostavio samo pojednine članke (i to uglavnom iz strane muzike).
I onda mi je sinula ideja o digitaliziranju Džuboks arhive, ali i arhive svih ostalih magazina. I to ne na način da se skeniraju stranice, već da se sve ispiše poput news portala... time bi dobili cijelu arhivu jugo rocka, a uz to bi se mogli dodavati popisi održanih koncerata čime bi se dobila i koncertna arhiva.

Međutim, izvedba je malo teža... Da bi bilo funkcionalno i moderno, trebalo bi izgledati i funkcionirati kao sajt bez kraja, odnosno nešto između Facebooka i Pinteresta (poput Facebook timelinea da se može dodavati točan datum, te da se stvori poredak kojim će se vijesti pojavljivati, a poput Pinteresta u vidu izgleda vijesti)...
Našao sam temu za Joomlu i Wordpress koja izgleda poput Pinteresta, međutim, ne mogu se dodavati datum objave vijesti, već se one pojavljuju s vremenom datuma objave.

Zanima me ako zna netko rješenje za to, te ukoliko bi htjeo sudjelovati u projektu?

Da se razumijemo, nema tu zarade, sve je čist volonterski Smile

istrijan
V.I.P.
V.I.P.

Status :

Broj poruka : 96
Godina : 23
Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Normalna Re: Yu rock website arhiva

Počalji od skeleton taj Sre 6 Feb 2013 - 19:32

U Blogspotu postoji opcija da se nanese tačan datum po volji. Ja svoj blog tako uređujem. Ideja nije loša, ali je tu potreban ogroman broj dobrovoljaca.

skeleton
Super član
Super član

Status :

Broj poruka : 391
Godina : 37
Datum upisa : 27.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od istrijan taj Sre 6 Feb 2013 - 19:56

da, ali blog (koliko ja znam) nema opciju više urednika (administratora), a nije baš ni pregledan...
što se tiče izgleda, više sam to zamišljao ovako:
Kod:
http://shakenandstirredweb.com/themes/
, ova se tema može instalirati na wordpress, koji ima opciju više urednika (admina), ali se, barem što ja znam, postovi, odnosno vijesti ne mogu poredati po želji...

istrijan
V.I.P.
V.I.P.

Status :

Broj poruka : 96
Godina : 23
Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 13:48

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole